IZDVOJENO PREKO 32 MILIONA: Narodna kuhinja u Subotici počela sa radom
POSLE letnje pauze, danas je počela i podela toplih obroka na punktovima Narodne kuhinje u Subotici.
Foto: J. L.
Kao i prethodnih godina, Narodna kuhinja ima 1200 korisnika, zbog čega je najveća u Vojvodini, a za njeno funkcionisanje iz gradskog budžeta je izdvojeno 32,5 miliona dinara.
Punktovi sa najvećim brojem korisnika su u mesnim zajednicama Peščara, Zorka, Bajmok, Čantavir, Aleksandrovo i Palić.
Od 1200 korisnika, oko 300 čine deca i maloletnici, dok je preko 600 korisnika iznad 65 godina starosti, i to su dve najugroženije kategorije stanovništva.
Preporučujemo
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)