ZAVRŠNICA FESTIVALA "SARMATES": Izložbe Artura Lodžija i "Art tima" za vikend u Paraćinu
PRVI Međunarodni festival fotografije „Sarmates 2022“ u Paraćinu privodi se kraju ovog vikenda, dvema izložbama u petak i subotu.
Foto: ART tim
U atrijumu Biblioteke „Dr Vićentije Rakić“ 16. septembra biće otvorena izložba Artura Lodžija „After parti“, dok će se sutradan na istom mestu predstaviti članovi foto-grupe „Art tim“ postavkom „Autoportret“.
Te večeri planirano je i zatvaranje festivala muzičkim programom, odnosno koncertom koji je organizator nazvao „Paraćin – grad fotografije i dobre muzike“.
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)