MALIŠANI NAJDRAŽI GOSTI: Čelnici lokalne samouprave ugostili vrnjačke predškolce
Nizom prigodnih programa i aktivnosti, pod sloganom „Šta detetu treba da raste do neba“, i u Vrnjačkoj Banji se do 9. oktobra obeležava tradicionalna Dečja nedelja.

Opština Vrnjačka Banja
Tim povodom mališane iz ovdašnje Predškolske ustanove „Radost“ primili su čelnici lokalne samouprave prestonice srpskog turizma – predsedniik opštine Boban Đurović, njegov zamenik Ivan Džatić i predsednik Skupštine Ivan Radović.
Najdražim gostima opštinski čelnici su ovom prilikom objasnili čime se oni bave, kakve su im obaveze i zaduženja. S druge strane, uz sokove i slatkiše, mališani su im iz odborničkih klupa, na sebi svojstven način, poručli šta nedostaje njihovom vrtiću, koje su njihove želje i šta bi voleli da imaju.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)