LEPE VESTI ZA GRAĐANE: Besplatni pregledi u Savetovalištu za ishranu u Institutu "Batut"
POVODOM 16. oktobra Svetskog dana hrane i Oktobra – Meseca pravilne ishrane, Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” organizuje od 16. oktobra do 20. oktobra besplatne preglede u Savetovalištu za ishranu.

Foto: V. Danilov
Svi zainteresovani punoletni građani mogu da zakažu besplatan pregled u Savetovalištu za ishranu gde će dobiti adekvatne savete u vezi sa pravilnom ishranom, koji su zasnovani na individualnom pristupu svakom pacijentu.
Pregledi u Savetovalištu obavljaju se metodom bioimpedance, koja pored telesne mase i Indeksa telesne uhranjenosti, pruža podatke u vezi sa količinom i rasporedom masnog tkiva, visceralnih masti, skeletnih mišića, količinom nemasnog tkiva, kao i količinom i rasporedom vode u organizmu u odnosu na ukupnu telesnu masu.
Besplatni pregledi u Savetovalištu za ishranu Instituta za javno zdravlje Srbije mogu se zakazati u periodu od 8 do 15 časova, do popune termina.
Telefon za zakazivanje: 060/7171539
(Telegraf)
BONUS VIDEO: ČVRSTA VERA U NEMANjINOM GRADU: Stigao patrijarh Porfirije - Slavi se decenija osvećenja Hrama
Preporučujemo

RASTE BROJ ZARAŽENIH GROZNICOM ZAPADNOG NILA: Najviše obolelih iz Beograda
18. 09. 2023. u 19:13

BROJ OBOLELIH RASTE: Groznicom Zapadnog Nila u Srbiji zaraženo 69 osoba
11. 09. 2023. u 15:30

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)