NAGRADA „JARA LABUD“: Književni konkurs Narodne biblioteke “Radislav Nikčević“ - čitanje radova i dodela u dva dana
ČITANjE radova i dodela nagrada na književnom konkursu „Jara Labud" Narodne biblioteke “Radislav Nikčević“ u Jagodini ove godine raspoređeni su u dva dana.

Foto: Narodna biblioteka "Radislav Nikčević"
Prema rečima Miluna Vasića, zaposlenog u Odeljenju za kulturno-obrazovne programe i podsticanje čitanja jagodinske Biblioteke, čitanje radova i dodela nagrada u kategoriji osnovnih škola biće održano u utorak, 5. decembra, u 13 časova.
Čitanje radova jagodinskih srednjoškolaca i dodela nagrada i plakete „Jara Labud" za 2023. godinu biće održano u sredu, 6 decembra, u 17 časova u sali Narodne biblioteke “Radislav Nikčević“ u Jagodini.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

DRASTIČNO SE PROMENIO: Kako danas izgleda Enes Begović nakon gubitka sina?
ENES BEGOVIĆ doživeo je porodičnu tragediju u junu 2023. godine, kada mu je preminuo sin.
10. 06. 2025. u 17:38
Komentari (0)