ČETIRI MEDALJE ZA SRBIJU: Uspeh takmičara iz inđijskog karate kluba
NA Evropskom Šotokan karate šampionatu u Mađarskoj, za reprezentaciju Srbije nastupalo je devet takmičara iz inđijskog karate kluba „Sensei“, izborivši četiri medalje.

Foto Opština Inđija
Prvo mesto i zlatnu medalju u borbama ekipno i u kategoriji „kumite“, tim kadeta do 57 kilograma osvojili su Vladislav Bojić i Miloje Jakovljević.
Srebrna medalja u borbama pojedinačno, a u kategoriji kadeta do 67 kilograma pripala je Vladislavu Bojiću i bronzana u kategoriji „kumite“ (miks tim kadeta).
U grupi „kate pojedinačno“ četvrto mesto zauzeo je Luka Stojanac, u kategoriji dečaka od sedam do devet godina.
Preporučujemo


SD ZVEZDA BIRALO: Emilija Antanasijević najbolja mlađa seniorka Crvene zvezde
04. 03. 2024. u 14:30

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

BILI KAO BRAĆA TRIDESET GODINA: Dejo pocepao sliku s njim - nekadašnji reprezentativac otkrio razloge svađe
LEGENDARNI fudbaler Dejan Savićević pre nekoliko godina pocepao je fotografiju sa nekadašnjim saigračem i velikim prijateljem Brankom Brnovićem.
11. 05. 2025. u 10:29
Komentari (0)