POVODOM 80. GODIŠNJICE OSLOBOĐENJA NOVOG SADA: Zbog obeležavanja izmene režima saobraćaja na Varadinskom mostu
ZBOG obeleževanja 80. godišnjice oslobođenja Novog Sada u Drugom svetskom ratu biće privremeno, u dve faze, izmenjen režim saobraćaja na Varadinskom mostu.
Pres služba Grada Novog Sada
U prvoj fazi izmene, koja važi od utorka 22. oktobra u 15 časova do 23 časa u sredu 23. oktobra, biće obustavljeno kretanje pešaka na trotoaru sa desne strane mosta, u smeru ka Petrovaradinu.
- U cilju očuvanja bezbednosti saobraćaja, neophodno je pravovremeno obavestiti pešake na raskrsnici Bulevar Mihajla Pupina i Ulice Sonje Marinković u Novom Sadu, kao i na svim prilazima mostu, uključujući i petrovaradinsku stranu o preusmeravanju na alternativne pravce kretanja - saopštila je danas Služba za odnose s javnošću pri Kabinetu gradonačelnika.
U okviru druge faze, koja važi 23. oktobra od 19.15 časova do 20.15 časova istog dana, određuje se privremena zabrana odvijanja saobraćaja na Varadinskom mostu, kao i na trotoaru i biciklističkoj stazi na Keju žrtava racije i Beogradskom keju (u zoni mosta).
Preporučujemo
U pohode narcisima: Zakazana jubilarna manifestacija na Stolovima poviše Kraljeva (FOTO)
04. 05. 2026. u 06:45
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Kardiohirurg upozorio: Ova hrana gora je za vaše zdravlje od pušenja i skraćuje vam život"
KARDIOVASKULARNI hirurg sa više od 25 godina iskustva, koji je i sam preživeo srčani udar, izdao je ozbiljno upozorenje o svakodnevnim namirnicama. Ističe kako je ultraprerađena hrana jedan od vodećih uzroka preuranjene smrti, opasnija čak i od duvana.
05. 05. 2026. u 14:46
Komentari (0)