ISKLJUČENJE VODE: Sutra radovi na mreži u Ulici 27. aprila
POŽAREVAC - U petak, 25. oktobra, izvodiće se radovi na rekonstrukciji vodovodne mreže u Ulici 27. aprila u Požarevcu.

D. Novković
Zbog toga će od 8 do 19 sati ostati bez vode korisnici u naseljima Busije i Meminac. Iz JKP „Vodovod i kanalizaciaj“ najavljeno je da će za njihovo vodosnabdevanje biti postavljene cisterne kod OŠ „Desanka Maksimović“ i kod marketa „Dendić“, od 8 do 19 sati.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)