NOVI UGOVORI SA GRAĐANIMA SMEDEREVA: Novac za energetsku sanaciju domaćinstava
U Gradskoj upravi u Smederevu potpisano je 59 ugovora sa građanima koji su se prijavili za korišćenje subvencija za energetsku sanaciju u svojim domaćinstvima.
Foto: N. Živanović
Kako je najavljeno na svečanosti, u narednom periodu biće uloženo više novca za sprovođenje mera energetske efikasnosti, kao i više projekata koji se realizuju uz finansijsku podršku Ministarstva rudarstva i energetike i Ministarstva zaštite životne sredine.
-Naš cilj je da ovim merama bude obuhvaćeno što više smederevskih domaćinstava, jer su koristi višestruke. Pored stvaranja kvalitetnijih uslova za život, ušteda u kućnim budžetima, ovim zajednički doprinosimo i zaštiti životne sredine - izjavila je gradonačelnica Smedereva, Jasmina Vojinović.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BOR IZMEĐU INVESTICIJA I NOVIH PRILIKA: MOGU LI MLADI U SVOM GRADU DA GRADE BUDUĆNOST?
22. 07. 2026. u 18:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (0)