DEFICIT „POKRIVAJU“ ZADUŽIVANJEM: Rebalans budžeta treba da usvoji SO Ćuprija
ČLANOVI Opštinskog veća SO Ćuprija doneli su predlog odluke o zaduživanju za finansiranje tekuće likvidnosti.
Foto: Z. Gligorijević
Opština Ćuprija će se zadužiti kod poslovne banke kako bi pokrila budžetski deficit. Odluku Opštinskog veča treba da usvoje odbornici Skupštine opštine na narednom zasedanju.
Na sednici Opštinskog veća doneta je i odluka o rebalansu budžeta, koja je, takođe, upućena Skupštini na usvajanje.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)