PUTOVANJE KROZ VREME: U Prirodnjačkom centru Srbije u Svilajncu
Prvo „Putovanje kroz vreme“ za vikend će biti organizovano u Prirodnjačkom centru Srbije u Svilajncu.

Foto: Z. Gligorijević
Posetioce će audio i vizuelni efekti da vode kroz prošlost. “Otputujte u svemir, vratite se 250 miliona godina u prošlost i upoznajte T-rexa! Budite prvi koji ćete krenuti na ovo neverovatno putovanje”, poručuju iz Prirodnjačkog centra,
Radno vreme Prirodnjačkog centra Srbije u Svilajncu je svakog dana od 10 do 18 časova.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)