UPIS ĐAKA-PRVAKA: Obaveštenje za roditelje u Velikom Gradištu
VELIKO GRADIŠTE – Počev od danas, 24. marta, pa sve do 31. maja, putem portala eUprava roditeljima će biti dostupna usluga za upis u prvi razred i testiranje deteta.

D.N.
Iz Opštinske urpave Veliko Gradište obaveštavaju roditelje o brojevima telefona za zakazivanje termina za upis i testiranje deteta: OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Velikom Gradištu – 065/817-79-75, OŠ „Miša Živanović“ u Srednjevu – 060/705-1222 i OŠ „Vuk Karadžić“ u Majilovcu – 063/270-091. Upis dece u prvi razred osnovne škole u skladu sa zakazanim terminima obavlja se u periodu od 1. aprila do 31. maja 2025. godine.

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)