VEČERAS U TROPONJU: „Koraci tradicije“

Zorica Gligorijević

24. 07. 2025. u 13:20

Manifestacija „Koraci tradicije“ nastavlja se večeras u svilajnačkom sleu Troponje.

ВЕЧЕРАС У ТРОПОЊУ: „Кораци традиције“

Foto: Centar za kulturu Svilajnac

Troponje je selo za koje kažu da zna da sačuva duh zajedništva i otvori srce za druženje. Manifestacija će biti održana večeras, 31. jula, s početkom u 20,30 časova na sportskim terenima kod seoske škole.

Pokrovitelj manifestacije je Opština Svilajnac.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju