81.GODIŠNJICA OSLOBAĐANJA VELIKE PLANE U DRUGOM SVETSKOM RATU:Večeras svečana akademija u CZK Masuka
Povodom 81. godišnjice od oslobađanja Velike Plane u Drugom svetskom ratu, u petak, 10.oktobra biće održana svečana akademija u ovoj opštini.
Velika Plana
Akademija „ Sloboda za Veliku Planu i njena sela“ održaće se u Centru za kulturu Masuka u 20 časova.
U akademiji učestvuju vokalne solistkinje i profesorke pevanja iz ovog kraja, kao i glumci velikoplanjanskog pozorišta.
Preporučujemo
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)