MERE AKTIVNE POLITIKE ZAPOŠLJAVANJA: Promocija širom Jablaničkom okruga
Leskovačka Filijala Nacionale službe za zapošljavanje(NSZ) održaće niz događaja sa ciljem promocije poziva za realizaciju ovogodišnjih mera aktivne politike zapošljavanja.
foto: I. Mitić
Promocije se održavaju uz podršku lokalnih samouprava i socijalnih partnera na području Jablaničkog okruga, a cilj je da se, u neposrednom kontaktu, poslodavcima predstave mogućnosti radnog angažovanja i zapošljavanja osoba koje su na evidenciji NSZ.
Prva prezentacija najavljena je za sutra, 7. april, u leskovačkom Centru za stručno usavršavanje u obrazovanju. Dan kasnije biće održana u Vlasotincu, a 9. aprila u Lebanu. Planirane aktivnosti biće nastavljene posle uskršnjih praznika 15. aprila U Medveđi, a dan kasnije i u Bojniku.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TAMO POLICIJA NE SME DA DOĐE" Milan Knežević otkrio gde se krije Radoje Zvicer
POTRAGA za Radojem Zvicerom, vođom kavačkog klana, i dalje bezuspešno traje, a gotovo je javna tajna da se on krije u Crnoj Gori.
09. 06. 2026. u 11:01
HRVATSKA SE OPASNO NAORUŽAVA: Stiže francusko oružje, Zagreb modernizuje i nemačke haubice
HRVATSKA će, osim nabavke 18 novih samohodnih haubica "cezar" od Francuske, modernizovati i 14 postojećih nemačkih "pancir" haubica koje je kupila 2014. godine, proizlazi iz zajedničke izjave o pojačanoj saradnji nemačke i hrvatske vlade.
09. 06. 2026. u 12:21
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)