SITUACIJA U KRALJEVU SVE TEŽA: Preminuo još jedan pacijent, 59 novozaraženih
14. 07. 2020. u 11:02
JEDAN pacijent iz Kraljeva kod koga je bio potvrđen KOVID-19 preminuo je 13.jula, čime je ukupan broj preminulih na teritoriji grada od početka epidemije dostigao broj 15.
Povezane vesti

EPIDEMIOLOG KON OTKRIVA KOLIKO DUGO NAS MASKA ŠTITI: Rizik od prenošenja virusa možemo smanjiti 100 puta, evo i kako
EPIDEMIOLOG Predrag Kon rekao je da se nalazimo u ozbiljnoj situaciji, koja je nepovoljna sa tendencijom da pređe u vanrednu.
14. 07. 2020. u 08:59

POMOĆ MLADENOVAČKOG KRIZNOG ŠTABA: Lekovi za kovid bolnicu
SPECIJALNA bolnica za interne bolesti u Mladenovcu obratila se opštinskom Štabu za vanredne situacije za pomoć u nabavci medikamenata i vode za potrebe pacijenata obolelih od kovida 19 koji se leče u ovoj ustanovi.
14. 07. 2020. u 10:45

TEŠKOĆE U DISANJU, UMOR: Pacijenti koji ozdrave od korone mesecima osećaju posledice
PACIJENTI koji su ozdravili od kovida19 nastavljaju, sedmicama a neki mesecima, i nakon što su ozdravili, da imaju posledice u vidu hroničnog umora, teškoća u disanju, bolova u mišićima, neki bi spavali celi dan, a nekima predstavlja veliki napor popeti se samo jedan sprat stepenicama, piše onlajn magazin “Jurop tudej”.
13. 07. 2020. u 22:43

CELA EVROPA SPUŠTA RAMPU: U Grčku možda ni posle 1. avgusta
GRČKA granica ostaje zatvorena za građane Srbije sve do 1. avgusta, a nije isključeno da će tako biti i posle toga.
14. 07. 2020. u 09:01

ŽIVEO ZA PESMU, UBIO GA VIRUS: Ostavio roditelje, ženu i dete koje ne zna šta je sa tatom
U NIŠU je posle teške borbe sa virusom korona u ponedeljak ujutru preminuo klavijaturista Veljko Marinković (37), zvani Veks iz Zaječara.
14. 07. 2020. u 07:03
Najnovije iz rubrike

DOM ISPUNJEN LJUBAVLJU BEZ KROVA I VRATA: Zahvaljujući humanitarcima osmočlana porodica Savić iz Kaća živeće u boljim uslovima
VIŠE nego skroman dom, neomalterisanih zidova, bez vrata, s krovom koji prokišnjava i najosnovnijim pokućstvom, u Ulici kralja Petra Prvog u Kaću, kraj Novog Sada, vapi za građevinskim radovima.
07. 06. 2025. u 08:00

DUG PUT ŠEŠIRIĆA - OD MODE, DO UKRASA: Sekcija žena Udruženja penzionera iz Ćuprije organizovala nesvakidašnju manifestaciju
NEKADA pokazatelj društvenog statusa i zaštitni znak pojedinih poznatih ličnosti, šešir se danas nosi mahom u ceromonijalne svrhe, a karakteriše i pripadnike određenih profesija, i pristalice nekih religija. U Srbiji, on odavno nije statusni simbol, a najčešće se nosi radi zaštite od sunca.
07. 06. 2025. u 07:00

USPON NA MISTIČNU PLANINU: „Javorak“ ponovo u zagrljaju Rtnja u nedelju
MADA su više puta pohodili Rtanj, koji mnogi smatraju najmisterioznijom srpskom planinom, planinari „Javorka“ pripremaju se da u nedelju, 8. juna, ponovo obiđu omiljenu planinu.
07. 06. 2025. u 06:30

VELIKO NEVREME U PIROTU: Jak vetar polomio ogromno stoletno stablo u centru grada
U NEVREMENU koje je u petak uveče zahvatilo Pirot, jak vetar oborio je jednu od lipa na stoletnom drvoredu na najpopularnijem šetalištu Piroćanaca, Keju pored Nišave u centru grada.
07. 06. 2025. u 00:22

U KRAGUJEVCU UKLANJAJU OSAM DIVLJIH DEPONIJA: Novac obezbedili Ministarstvo za zaštitu životne sredine i lokalna samouprava
KRAGUJEVČANIMA je odobren novac za realizaciju projekta "Od deponije, do zelenog prostora", a cilj je smanjivanje kontaminacije zemljišta, vazduha i vode - uz zaštitu zdravlja građana od zagađenja.
06. 06. 2025. u 23:15
Komentari (0)