VIRUS KORONA U VRANJU: Još dvoje obolelih, u bolnici 14 pacijenata
OD 109 analiza, rezultati pristigli u vranjski Zavod za javno zdravllje pokazao je da su još dve osobe uz Vranja obolele od korona virusa.
Foto: J.S.
Tokom jučerašnjeg dana, u kovid ambulanti ATD obavljeno je 86 pregleda, od čega je broj prvih pregleda - 33. Uzorkovana je krv kod 46 pacijenata i sačinjeno 37 RTG pluća. Takođe, urađeno je 20 PCR i 46 brzih testova. Dijagnostifikovano je 11 bronhopneumonija. U kovid bolnici ZC u Vranju smešteno je 14 pacijenata, od kojih pet pozitivnih na koronavirus. Primljena su dva nova pacijenta, a otpušteno pet.
Podsećamo da je u Vranju još uvek na snazi vanredna situacija, dok je u opštinama Bujanovac i Trgovište ukinuta.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)