GREJNA SEZONA POČELA U SOMBORU: Topli radijatori u 4.200 stanova
NOVA grejna sezona za korisnike daljinskog sistema grejanja počela je u Somboru, pa je tako toplo u 4.200 stanova i 230 preduzeća i ustanova.
Foto: J. Bekić
Direktor JKP „Energana“ Aleksandar Čorak kaže da su ih meteorološki uslovi dobro poslužili tokom septembra, tako da su mogli da obave na vreme sve neophodne remonte na postrojenjima. On dodaje da gradska toplana nema neizmernih obaveza prema dobavljačima energenata i da nema problema sa njihovom nabavkom.
- Naše ekipe su na raspolaganju 24 časa neprekidno za otklanjanje kvarova na instalacijama, a ako se primeti curenje građani treba da se jave telefonom na broj 063/600284 - rekao je Čorak.
Do sada je izvršeno više od 200 intervencija u ustanovama.
Preporučujemo
PRIZNANjE PROSVETNIM RADNICIMA "AVRAM MRAZOVIĆ": Gradska uprava Sombor raspisala konkurs
09. 10. 2020. u 19:38
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)