SKOK BROJA ZARAŽENIH U POMORAVSKOM OKRUGU: Za šest dana još 18 pozitivnih na koronu
U POSLEDNjIH šest dana, zaključno sa jučerašnjim, na teritoriji Pomoravskog okruga otkriveno je osamnaestoro novozaraženih virusom korona, najviše u opštini Ćuprija, 13.
Foto: Z. Rašić
Po tri nova slučaja evidentirana su u Svilajncu i Rekovcu, u Paraćinu je novozaražena jedna osoba, dok Jagodina i Despotovac nemaju u ovom periodu pozitivno testirane na korona virus prema podacima Zavoda za javno zdravlje «Pomoravlje» u Ćupriji.
Od početka epidemije u Pomoravskom upravnom okrugu ukupno su testirane 8.493 osobe, od kojih su 1.404 bile pozitivne na ovaj virus, najviše u Ćupriji, 491, zatim u Jagodini -377 i Paraćinu 291. U ostale tri opštine, Svilajncu, Despotovcu i Rekovcu, broj zaraženih je pojedinačno ispod sto.
Na bolničkom ili kućnom lečenju nalaze se 34 obolela pacijenta.
Preporučujemo
KLjUČNI PROBLEM U HRVATSKOJ JE OVA ČINjENICA: "Neće imati ko da leči pacijente"
19. 10. 2020. u 13:15
JOŠ TRI NOVOOBOLELA U Leskovcu tokom vikenda stigla 52 rezultata testa na kovid
19. 10. 2020. u 13:07
DA LI JE MOGUĆE DOBITI KORONU OD KUĆNOG LjUBIMCA? Evo šta kaže ruski stručnjak
19. 10. 2020. u 12:38
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)