PODRŠKA MALIM PROIZVOĐAČIMA HRANE: Svakog vikenda prodajni sajmovi na vršačkog pijaci
NA platou kod Agriko pijace u Vršcu održan je sajam domaćih proizvoda, u organizaciji lokalne samouprave i Udruženja građana „Selo plus“.

Foto: Grad Vršac
Brojna udruženja žena i mali proizvođači hrane iz vršačkih sela i opština Plandište i Bela Crkva prodavali su poljoprivredne i gastronomske proizvode, konditorske đakonije rađene po receptima naših baka, kao i razne predmete iz domaće radinosti.
Kako je najavljeno, ovakvi sajmovi će biti organizovani svakog vikenda, sa ciljem da se podrže i promovišu kapaciteti malih proizvođača hrane.
Preporučujemo

ODLOŽENA „VRŠAČKA POZORIŠNA JESEN“: Novi termin kad epidemiološka situacija to dozvoli
22. 10. 2020. u 11:59

APEL VRŠAČKIH PLANINARA: Bajkeri, ne vozite šetačkim stazama Vršačkih planina
20. 10. 2020. u 16:43

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)