OLUJNA KOŠAVA U PARAĆINU: Jak vetar duva do 74 kilometra na sat, oborio razvodni ormar koji napaja semafore
DANAS je u Paraćinu prava olujna košava, a udari vetra dostižu 20,6 metara u sekundi, odnosno 74 kilometra na čas.

Foto: DiZ
Zbog toga je na vrlo prometnoj raskrsnici ulica Branka Krsmovića i Dr Dragoljuba Jovanovića došlo do obaranja razvodnog ormara koj napaja semafore.
Ekipa Direkcije za igradnju opštine Paraćin odmah je izašla na teren radi popravke razvodnog ormara i puštanja semafora u rad.

TRAMP SPUSTIO CARINE I SRBIJI: Evo koliko sada iznose i kada odluka stupa na snagu
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp izjavio je danas da će svim zemljama, uključujući i Srbiju, uvedene carine biti suspendovane, osim za Kinu, kojoj je tarife uvećao na 125 odsto.
09. 04. 2025. u 20:44

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

SUROVA OSVETA KADIROVA: Maloletnik ubio policajca, nakon likvidacije njegov leš izložen na gradskom trgu - lider Čečenije traži kaznu i za po
TELO čečenskog tinejdžera koji je napao policijsku stanicu i ubio jednog službenika u gradu Ačhoj-Martanu izloženo je na gradskom trgu, prenela je ruska "Gazeta".
10. 04. 2025. u 12:21
Komentari (0)