EPIDEMIJA U POŽAREVCU: Na lečenju 196 pacijenata, 15 na respiratoru
U KOVID bolnici u Požarevcu trenutno je na lečenju 196 pacijenata sa simptomima korona virusa, od kojih su 193 iz Braničevskog okruga.

Foto: D. N.
Na respiratoru je njih 15, dva pacijenta su intubirana, a 13 je na neinvazivnoj ventilaciji. Sva kiseonična mesta neprekidno su zauzeta.
-Trenutno se 81 radnik naše bolnice nalazi na bolovanju usled infekcije ili u izolaciji zbog kontakata sa obolelima i čeka povratak na posao. Kovid pozitivno je 45 zdravstvenih radnika, od kojih je troje na bolničkom lečenju. Ukupan broj naših zaposlenih koji trenutno nisu radno aktivni je 126 – rekao je Danko Nikolić, direktor Opšte bolnice.
Preporučujemo

ĐERLEK NAJAVIO: Fajzerove vakcine posle Nove Godine stizaće na nedeljnom nivou
24. 12. 2020. u 12:47


VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)