FAJZER VAKCINA STIGLA I U PARAĆINSKU BOLNICU: Ovih dana počinje dobrovoljna imunizacija zdravstvenih radnika protiv korone
U OPŠTU bolnicu u Paraćinu stigla je dovoljna količina Fajzer vakcine protiv kovida, pa će narednih dana biti sprovedena vakcinacija zdravstvenih radnika, pre svega onih koji su radili ili rade u crvenoj zoni – objavljeno je na sajtu Opštine Paraćin.

Foto: Z.R.
Vakcinacija će biti dobrovoljna. Inače, na kovid-odeljenju u tom gradu i danas se, kao i pre dva dana, na bolničkom lečenju nalazi 43 pacijenta, a preminulih od posledica koronavirusa u poslednja 24 sata nije bilo.
U kovid-ambulanti Doma zdravlja juče, na Božić, obavljeno je 69 pregleda, od čega 30 prvih i urađeno 18 antigenskih testova, sa pozitivnim rezultatom kod šest. Uzorci briseva za PCR testiranje 7. januara nisu uzimani.
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)