ČEKA SE POTVRDA ISPRAVNOSTI: Voda iz grdeličkog vodovoda – samo kao tehnička

13. 01. 2021. u 16:54

U GRDELICI i okolnim mestima počela je normalizacija vodosnabdevanja, ali se voda iz ovog vodovoda može koristiti samo kao tehnička i nije za piće niti za pripremanje hrane.

ЧЕКА СЕ ПОТВРДА ИСПРАВНОСТИ: Вода из грделичког водовода – само као техничка

Foto: Depositphotos

Tako će biti sve dok, iz leskovačkog Zavoda za javno zdravlje, ne stigne potvrda o njenoj higijenskoj i bakteriološkoj ispravnosti. U međuvremenu korisnici usluga JKP „Grdelica“ snabdevaće se iz cisterni ovog javnog preduzeća i JKP „Komunalac“ iz Leskovca.

Do prekida u vodosnabdevanju došlo je juče nakon havarije na glavnom dovodnom cevovodu usled elementarnih nepogoda. Posledice ove havarije su sanirane u kasnim popodnevnim satima. Uz velike napore ekipa koje su izašle na teren i uz korišćenje neophodne mehanizacije ponovo je uspostavljeno funkcionisanje mreže od vodozahvata do krajnjih korisnika.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (1)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!