NAGRAĐENI SARADNICI: Doprinos promociji turizma Krupnja i Rađevine
LAUREATI godišnje nagrade Turističke organizacije Krupnja i Rađevine su Slavica Džinović, dopisnica RTS iz Loznice, narodna poslanica Ivana Popović, osnivač robne marke “Džemara“, i Aleksandar Petrović, bivši direktor TSOK i sadašnji pomoćnik predsednika opštine.
Foto: V. Mitrić
Njima su uručene plakete i zahvalnice TO Krupnja, koja nastoji da ovaj deo Srbije bude zastupljen što bolje, ne samo na turističkoj karti Srbije i regiona.
Novinarka RST, Slavi Džinovićeva je dobila visoko ovdašnje uzdarje “Rađevskim srcem“, jer, kako je naglašeno, značajano je doprinela promociji turističkih lepota Rađevine kroz TV reportaže“.
Dobitnik “Rađevske maline“ dobila je narodna poslanica i mlada preduzetnica, koja je pokazala i dokazala da se i u selima, u planinama poput rađevskih, mogu da stvaraju svetski brendovi. Popovićeva je inovacijama u preduzetništvu i nastupom u emisijama, na manifestacijama i sajmovima Krupanj predstavljala na najbolji način.
U ime Popovićeve nagradu je primila njena majka Branislava Mićić. Petrović je za doprinos u sprovođenju projekata u turizmu, završetka pešačkih i biciklističkih staza i u izgradnji fudbalskog terena sa veštačkom travom dobio “Rađevsku šljivu“.
Znamenja, priznanja i uzdarja uručio je direktor TSOK Mladen Stefanović.
Preporučujemo
VRNjAČKA NOVOGODIŠNjA BAJKA: Praznična atrakcija u prestonici srpskog turizma
04. 01. 2021. u 12:01
KONKURS ZA SUVENIR GRADA Akcija Turističke organizacije opštine Apatin
23. 11. 2020. u 11:50
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)