KORONA SE VRATILA U SVILAJNAC: U poslednja 24 sata registrovano pet novoobolelih

POSLE jučerašnjih lepih vesti da u svilajnačkoj opštini nema pozitivnih na Kovid 19, u poslednja 24 sata registrovano je 5 novoobolelih od 19 testeranih.

КОРОНА СЕ ВРАТИЛА У СВИЛАЈНАЦ:  У последња 24 сата регистровано пет новооболелих

Foto: Z. G.

Od početka epidemije, proglašene 16, marta, registrovan je 1.136 pacijenata, izlečeno je 1006, u kućnoj izolaciji su 84 lica, a na bolničkom lečenju je 10 osoba. Preminulo je 36 pacijenata.


U prijemno-trijažnoj ambuanti Doma zdravlja juče su pregledana 32 pacijenta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem