SVAKI PETI UZORAK POZITIVAN: Korona ne posustaje u Jablaničkom okrugu
SVAKI peti uzorak čiji je rezultat u poslednja 24 časa stigao u leskovački Zavod za javno zdravlje (ZZJZ) pozitivan je na virus korona.

Foto: I.M.
Ova ustanova je saopštila da je dobila 98 rezultata pacijenata koji su testirani na području Jablaničkog okruga od kojih 20 ima pozitivan nalaz.
Od ovog broja među zaraženima je 14 Leskovčana, a testirano je 86 ljudi. Pet novoobolelih registrovano je u Lebanu, a jedan u Bojniku.
Tokom vikenda u Jablaničkom okrugu infekcija opakim virusom potvrđena je kod ukupno 39 pacijenata. U Leskovcu je zaraženo 25, u Vlasotincu sedam, u Lebanu pet, a u Bojniku dve osobe. Njihovi uzorci bili su među nalazima 352 uzorkovane osobe.
Preporučujemo

VEĆ 116 DANA U FRANCUSKOJ: Potpuno zatvoreni restorani, kafići, pozorišta, bioskopi...
22. 02. 2021. u 11:28

VRANjE I DALjE PREDNjAČI: U Pčinjskom okrugu 135 pozitivnih na koronu
22. 02. 2021. u 11:13

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)