VAKCINISANO JOŠ 379 OSOBA: U Leskovcu traje imunizacija stanovništva

PREMA poslednjem izveštaju nadležnih u Leskovcu je vakcinisano još 379 osoba. Fajzerovu vakcinu primile su 204, Astrazenekovu 151, rusku 22, a kinesku dve osobe.

ВАКЦИНИСАНО ЈОШ 379 ОСОБА: У Лесковцу траје имунизација становништва

Foto: I. M.

Revakcinisane su ukupno 82 osobe. Drugu dozu kineske vakcine primila je 81, a jedna osoba je revakcinisana drugom dozom Fajzerovog cepiva, saopšteno je iz leskovačke Opšte bolnice.

U Leskovcu su juče različite vakcinisane primile 164, dok je kineskim cepivom revakcinisano 200 osoba. Prvu dozu Astrazenekove vakcine primilo je 130 ljudi. Sputnjikom V vakcinisane su 22, Fajzerom 10, a kineskom vakcinom dve osobe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo