APEL JAGODINCIMA DA POŠTUJU MERE: Bolnica se bliži maksimalnom broju pacijenata
KOVID ambulanta Opšte bolnice u Jagodini beleži sve veći priliv pacijenata, pa je sve više onih koji na bolničkom lečenju ostaju od desetak dana do dve nedelje.
Foto: Z. G.
Jagodinska bolnica bliži se maksimalnom broju pacijenata od prošle jeseni. Lekari kažu da se virus, ili neki njegov novi soj, mnogo lakše širi, tako da su njime zaražene čitave porodice ili grupe ljudi koje su se družile. Zbog toga apeuluju na Jagodince da se pridržavaju propisanih epidemioloških mera, jer će u protivnom sav njihov napor, kao i vakcinacija i revakcinacija, biti uzaludni.
Pacijenti su zadovoljni uslugama koje im pružaju lekari, kao i imunizacijom, čija je organizacija za svaku pohvalu.
Preporučujemo
ČEŠKI HOTEL PROMENIO NAMENU U VREME KORONE: Umesto turista neguju beskućnike
09. 03. 2021. u 19:00
DA LI SE BRITANSKI SOJ BRŽE LEPI ZA PLUĆA? Virusolog Tanja Jovanović daje odgovor
09. 03. 2021. u 12:20
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)