JOŠ POLA METRA NOVOG SNEGA: U Lužničkom kraju ne prestaju problemi zbog nanosa, mehanizacija danonoćno na terenu
U LUŽNIČKOM kraju ne prestaju problemi sa snežnim padavinama.

Foto: Privatna arhiva
U noći između ponedeljka i utorka , napadalo je još najmanje pola mestra snega, na smetovima koji su, prethodnih dana zagospodrili na mnogim putevima u ovom kraju.
Mehanizacija babušničkog “Komunalca” bukvalno je danonoćno na terenu, a u pomoć svojim kolegama priskočili su i dimitorvgradski putari.

Foto: Privatna arhiva
Kako sazajemo u lokalnoj vlasti, ekipe su juče čistile ka selima Batiševac, Vojnici, Radiševac, Preseka, Kaluđerevo i Berin Izvor. Čistilo se i ka Zavidincima, Vavi, Kijevcu, Aleksandrovcu, dok je prema Štrbovcu i Vrelu asistirano ekipama Distibucije koje su morale da povezuju dalekovod koji ova mesta napaja strujom.
Bilo je velikih problema oko prilaska trafostanicama, kako bi se otklonili kvarovi. Danas ekipe putara rade ka Ljuberađi, Berduju, Strelcu, Crvenoj jabuci, Našuškovici, Bogdanovcu, Linovu i drugim mahlama u ovom kraju, koje su već drugi dan bez struje.
Preporučujemo

JEZERO BUBANj - ZAŠTIĆENO PODRUČJE: Inicijativa Gradskog veća u Kragujevcu
23. 03. 2021. u 14:28

RADOVI NA AUTO-PUTEVIMA: Povremena zatvaranja i zadržavanja na E-70 i E-75
23. 03. 2021. u 08:53

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)