HOSPITALIZOVANA 133 PACIJENTA: Epidemiološka situacija u Čačku
NA kovid odeljenjima čačanske bolnice tokom protekla 24 sata (presek od srede ujutru) nije bilo smrtnih ishoda. U kovid paviljonima trenutno su hospitalizovana 133 pacijenta, sedam više nego prethodnog dana.

Foto: V. Ilić
Na bolničko lečenje primljeno je 20 pacijenata sa simptomima koji ukazuju na moguću infekciju virusom korona, a 13 ih je otpušteno na kućno lečenje. U respiratornom centru smešteno je 17 najtežih bolesnika, a troje sa izrazito teškom kliničkom slikom priključeno je na mehaničku ventilaciju.
U prijemno-trijažnoj ambulanti čačanske bolnice evidentirana su 152 pregleda, od čega 90 prvih.
Preporučujemo

VAKCINACIJA BEZ ZAKAZIVANjA: U mesnim zajednicama Svilajnca imunizacija na terenu
21. 04. 2021. u 13:11

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)