USPEŠNA „USKRŠNJA RADOST“: Završen likovni konkurs za mlađe kraljevačke osnovce (FOTO)
TEŽAK zadatak imale su diplomirane slikarke Biljana Đukić i Sanja Dimitrijević i specijalni pedagog Olivera Marjanović kao struči žiri da na likovnom konkursu Kulturnog centra Ribnica „Uskršnja radost“ za mlađe osnovce izaberu najbolje radove.
Foto: KC Ribnica
Među ukupno 329 pristiglih radova, prvo mesto u konkurenciji prvaka i učenika drugog razreda prema oceni žirija pripalo je Kristianu Radeljaku iz UP „Alternativa“, drugo je pripalo Ivoni Ćirović iz OŠ „Milunka Savić“ i Veljku Tanaskoviću iz OŠ „Sveti Sava“, a treće Đurđi Parezanović iz OŠ „Svetozar Marković“ i Danijelu Simonoviću, učesniku projekta „Integracija Roma u obrazovanju“.
U konkurenciji učenika trećeg i četvrtog razreda prvo mesto osvojila je Marija Bogićević iz OŠ „Braća Vilotijević“, drugo mesto Jovana Manić iz OŠ „Sveti Sava“, dok je trećeplasirani bio Ignjat Vojvodić iz OŠ „Vuk Karadžić“.
Poštujući epidemiološke mere, uz prigodnu svečanost nagrade autorima najboljih radova uručene su u galeriji KC Ribnica.
Preporučujemo
LEPE VESTI IZ KRALjEVAČKOG PORODILIŠTA: Za sedam dana rođeno ukupno 14 beba
25. 04. 2021. u 12:02
ZAJEDNO PROFESIONALCI I AMATERI: Otvorena godišnja izložba fotografija u Kraljevu
23. 04. 2021. u 15:06
MALIŠANI ZASADILI DRVEĆE: Ekološka radionica kulturnog centra "Ribnica" u Kraljevu
23. 04. 2021. u 10:32
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)