ZA KANALIZACIJU I KOMASACIJU 26 MILIONA: Opština Apatin dobila značajna sredstva od pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu
NA osnovu konkursa o dodeli sredstava za sufinansiranje izgradnje, sanacije, rekonstrukcije i izrade tehničke dokumentacije vodnih objekata u javnoj svojini i objekata fekalne kanalizacije na teritoriji AP Vojvodine u 2021. godini, opštini Apatin su odobrena sredstva u iznosu 21.340.491 dinara.
Foto: J.B.
Opština Apatin će tako u saradnji sa Pokrajinskim sekretarijatom za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo realizovati projekat „Rekonstrukcija postrojenja za preradu vode u Apatinu – biološki filteri“. Ukupna vrednost projekta je 26 miliona dinara, te će sredstvima koje daje pokrajinski sekretarijat biti pokriveno skoro 80 odsto vrednosti ove investicije.
Kod istog sekratarijata, na osnovu konkursa opština je dobila i 4.6 miliona dinara za sufinansiranje radova na nastavku komasacionog postupka u Kupusini, što predstavlja 60 odsto ukupne vrednosti projekta.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)