U PARAĆINU SVE MANJE KOVID-PACIJENATA: Na bolničkom lečenju je njih 28, za tri dana svega 16 novoobolelih
EPIDEMIOLOŠKA slika sa kovidom u paraćinskoj opštini sve je bolja, a broj pacijenata na bolničkom kovid-odeljenju pada.

Foto: Z. Rašić
Prema jutrošnjim podacima, trenutno je na hospitalnom lečenju 28 obolelih, od njih je u respiratornoj jedinici na neinvazivnoj podršci kiseonikom troje.
Dom zdravlja evidentira takođe sve manje prvih pregleda u svojoj kovid-ambulanti i pozitivnih na testiranjima.
Prema zbirnim podacima od četvrtka, 13. maja, zaključno sa subotom, 15. majem, potvrđeno je svega šesnaest novih slučajeva infekcije koronavirusom, a od početka ovog meseca do 15. maja ukupno 171.
Preporučujemo

KORONA SE NE PREDAJE NA TERITORIJI KRALjEVA: Pozitivno 20, preminulo troje
17. 05. 2021. u 16:05

NAKON PRAZNIKA POVEĆANO INTERESOVANjE ZA PRVU DOZU VAKCINE: Vranje u borbi protiv korone
17. 05. 2021. u 15:25

KORONA PRESEK PO GRADOVIMA: Evo gde je najviše novozaraženih u Srbiji
17. 05. 2021. u 15:14

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)