DRAGAN ŽILIĆ: Elvesberg ne da prvo mesto
BIVŠI golman: Vojovdine, Sartida, Rijeke, sada trener u Nemačkoj, prognozira parove četvrte lige Jug.
FOTO: N. Paraušić
ELVESBERG – BAHLINGER 1
FSV Frankfurt – Alen X2
Grosespah – Štenbah Heger 1
Hofenhajm II – Valdorf 1
Homburg – Balingen 1
OFENBAH – PIRMANZEN 1&3+
Koblenc – Majnc II GG&3+
Štutgart II – Gisen X
Ulm – Šut Majnc GG&3+
Elvesberg je prvi i pod moranjem da zadrži dva boda prednosti nad Ulmom. Zato se kec nameće protiv prosečnog Bahlingera. Inače, Elvesberg je klub iz manjeg mesta, ima imućnog sponzora i što je možda još važnije, izvanrednu infrastrukturu. Već nekoliko godina cilj mu je da se domogne mečeva treće lige, a tek ove ukazala im se prava prilika da ostvare svoj san. Nihov rival Bahlinger igra promenljivo, mislim da nema ni potencijal da iznenadi lidera na njegovom terenu.
Kec je fiks kola, a mislim da greška neće biti ako dopišem i tri gola iz duela Ofenbaha sa Pirmanzensom. Forma gostiju je najlošija u ligi, a da stanje u ekipi budu dodatno poražavajuće, doprinelo je isključenje najboljeg igrača u prošlom kolu.
Preporučujemo
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
A ŠVEĐANI - ZAPANjENI! Evo šta su "delije" upravo uradile na ulicama Malmea (FOTO)
Malme i Crvena zvezda igraju danas utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a pred taj megdan - bilo je na momente baš "živo" na ulicama pomenutog švedskog grada.
22. 01. 2026. u 17:53 >> 18:31
OVO NISU OČEKIVALI: Novak Đoković se obratio Hrvatima na ćirilici (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično zanimljive.
22. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)