"PETLOVI" LAK PLEN ZA "LAVOVE": Sporting želi da zaboravi šokantan poraz
PULENI Rubena Amorima sastaju se sa Žil Visenteom u okviru 8. kola portugalske Primeira lige.
Foto: EPA-EFE/OCTAVIO PASSOS/POOL
Sporting je posle četiri vezane pobede u svim takmičenjima doživeo šokantan poraz u prvenstvu od Boaviste (2:1). To je crno-belima bio prvi trijumf nad gigantom iz Lisabona još od 2014. godine.
Ekipa Žil Visentea je nakon pobede nad Maritimom u gostima (2:1) remizirala u prošlom kolu na domaćem terenu sa Rio Aveom (2:2).
Popularni "lavovi" su slavili protiv "petlova" na svakom od prethodnih šest međusobnih duela, a u proseku su pogađali mrežu Žil Visentea dva puta po meču. Sporting je apsolutni favorit pred svojim navijačima u večerašnjoj utakmici u Lisabonu, kec obavezno pojačajte golovima.
Preporučujemo
ALMERIJA MORA DA PREKINE SERIJU PORAZA: Bilbao među najtežim mestima za vađenje
30. 09. 2022. u 07:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PANIKA U SVETU TENISA! Janik Siner nakon kolapsa završio na kardiologiji, lekari kriju rezultate
Janik Siner ozbiljno je zabrinuo teniski svet nakon šokantne eliminacije u drugom kolu Rolan Garosa.
09. 06. 2026. u 08:48
NjUJORK JE ŠAMPION NBA LIGE! Niksi nakon 53 godine osvojili titulu - Džejlen Branson heroj grada
KOŠARKAŠI Njujork Niksa šampioni su NBA lige posle 53. godine pošto su u finalu najjače lige sveta u petoj utakmici slavili protiv San Antonio Sparsa sa 9490.
14. 06. 2026. u 05:31
KAO GROM IZ VEDRA NEBA! Novak Đoković ode u Ameriku!
Novak Đoković je povukao iznenađujući potez!
09. 06. 2026. u 07:07 >> 08:03
Komentari (0)