SLAVNI FUDBALER IGRA ZA SVOJU DUŠU: Legenda uživa u Seriji B
EKIPA Kozence sastaje se sa Komom u prvoj utakmici sedmog kola.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Mnogi su bili iznenađeni kada je nekadašnji španski reprezentativac Sesk Fabregas letos odlučio da posle Arsenala, Barselone, Čelsija i Monaka karijeru završi u osrednjem italijanskom drugoligašu Komu. Španac je istovremeno postao fudbaler i suvlasnik ovog italijanskog kluba.
Komo i dalje jure prvi trijumf u sezoni. Nakon šest odigranih kola puleni Morena Longa imaju tri pobede i isto toliko poraza. Trenutno zauzimaju pretposlednju, 19. poziciju na tabeli sa svega tri osvojena boda.
Ekipa Kozence je takođe u lošoj formi, nema pobedu na prethodne četiri utakmice u prvenstvu. Popularni "vukovi" su u prošlom kolu odigrali nerešeno na gostovanju Sudtirolu (1:1). Domaćin se nalazi na desetom mestu u Seriji B, uz osam sakupljenih bodova i gol-razlikom 5:5.
U minulom međusobnom duelu Komo je trijumfovao rezultatom 2:1. Očekujemo da će ekipa slavnog španskog fudbalera u večerašnjem okršaju uspeti da postigne makar jedan gol na meču.
NAŠ PREDLOG: G 1+ (kvota 1,35)
Preporučujemo
"PETLOVI" LAK PLEN ZA "LAVOVE": Sporting želi da zaboravi šokantan poraz
30. 09. 2022. u 08:59
ALMERIJA MORA DA PREKINE SERIJU PORAZA: Bilbao među najtežim mestima za vađenje
30. 09. 2022. u 07:52
ODLOŽIO SAHRANU OCA ZA DVE NEDELjE! Razlog? Da bi mogao da učestvuje na Olimpijskim igrama!
Neverovatno, ali istinito.
07. 02. 2026. u 12:47
DRAMA U ČILEU! Dušan Lajović završio u bolnici nakon bizarnog incidenta
VELIKA drama Dušana Lajovića nakon poraza od Tomasa Barijosa 2:0, teniser Srbije završio je u bolnici zbog nesrećnog slučaja!
07. 02. 2026. u 08:10
ZDRAVKO MAMIĆ LUDOVAO SA CECOM: Evo šta mu je ona poručila (VIDEO)
Svetlana Ceca Ražnatović imala je tri rasprodata koncerta na Jahorini, a na drugom je imala posebnog gosta. Najveseliji na nastupu bio je nekadašnji prvi čovek Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić.
07. 02. 2026. u 09:44
Komentari (0)