ŠAMPION STIŽE U PRESTONICU: Sprema se paklen doček za Trabzon

ТИП редакција

11. 11. 2022. u 12:07

U Ankari nikad nije lako.

ШАМПИОН СТИЖЕ У ПРЕСТОНИЦУ: Спрема се паклен дочек за Трабзон

Foto: Profimedia

Animozitet koji navijači Ankaragučua gaje prema Trabzonu nije ništa naspram onog usmerenog prema istanbulskoj "velikoj trojci", ali aktuelni šampion ne može da očekuje nikakav popust u meču 14. kola Superlige.

"Plavo-žutima" predstoji velika borba za opstanak i tu dileme nema. Ekipa iz prestonice igra po sistemu toplo-hladno, a utakmica koju su odigrali u utorak može biti motivacija za večerašnju. Naime, Ankaraguču je savladao niželigaša Amed u Kupu sa ubedljivih 6:2.

Akutelni prvak je tek sedmi i sva je prilika da će teško odbraniti tron. U minuloj rundi su na svom terenu remizirali sa Konjom (2:2) i tako potvrdili utisak javnosti da nisu kalibar za najviši plasman.

Prethodne sezone Trabzon je na svom terenu savladao Ankaraguču sa ubedljivih 4:1, dok je u prestonici slavio minimalnim rezultatom.

NAŠ TIP: X2&2+ (kvota 1,85) 

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

Teniski svet je u avgustu 2024. potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, potom je za to saznao čitav svet - i to kada je Italijan oslobođen optužbi. Morao je, istina, da malo pauzira između ovogodišnjeg Australijan opena i Rolan Garosa, a povratak "belom sportu" proslavio je - uplovljavanjem u novu vezu.

27. 10. 2025. u 20:40

Komentari (0)

ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)