PARTIZANOVAC NA VRUĆEM TERENU U LARNAKI: Domaćin u seriji od pet vezanih pobeda
EKIPA AEK-a sastaje se sa Omonijom u utakmici 15. kola kiparske Prve divizije.
FOTO: Profimedia
Četa Janika Ferere ulazi u susret posle dva vezana trijumfa u šampionatu, a da nije primila gol. Ekipa Omonije, čiji je stub odbrane bivši fudbaler Partizana Nemanja Miletić, bila je bolja od Karmiotise 4:0, i Hlorake 1:0. Popularni "kraljevi" su trenutno šestoplasirani tim na tabeli sa 22 osvojena boda.
Fudbaleri AEK-a su u strašnoj formi, pobedili su u svakom od prethodnih pet mečeva u šampionatu. Poslednji put u prošlom kolu na gostovanju Doksi minimalnim rezultatom. Klub iz Larnake posle sjajnih partija se popeo na treće mesto Prve divizije uz 31 sakupljeni bod, samo dva manje od lidera Apoela.
U minulom međusobnom duelu između dva kluba Omonija je bila bolja od AEK-a u Nikoziji rezultatom 3:2. U večerašnjem okršaju u Larnaki izrazitog favorita nema, tako da predlažemo da pokušate sa kombinacijom golova jer ih mi svakako očekujemo.
Preporučujemo
"BELI VITEZOVI" OSVAJAJU KAIRO: Aktuelni šampion bez poraza od početka sezone!
16. 12. 2022. u 09:30
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.
11. 03. 2026. u 19:25
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
Komentari (0)