AKO ŽELI DA SE BORI ZA TITULU, ARSENAL MORA DA DOBIJA OVAKVE UTAKMICE: ''Tobdžije'' vole da igraju gradske derbije
21. 08. 2023. u 10:43 >> 10:43
U poslednjoj utakmici drugog kola Premijer lige, Kristal palas će dočekati Arsenal na ''Selhurst parku'' (21.00).
Povezane vesti
"AUDICIJA" NA OLD TRAFORDU: Glazner dolazi po posao, Kerikov Junajted brani mesto među top četiri
OD 15 časova fudbaleri Mančester junajteda ugostiće Kristal palas u meču koji bi mogao da ima mnogo veći ulog od običnih bodova. Priče o mogućoj menadžerskoj smeni daju dodatnu draž duelu, jer se Oliver Glazner koji na kraju sezone defintivino napušta "orlove" sve češće dovodi u vezu sa klupom domaćina.
01. 03. 2026. u 08:30
ŠAMPIONSKE AMBICIJE NA ISPITU: Arsenal očekuje veoma neugodan gradski derbi
FUDBALERI Arsenala gostuju Brentfordu na "Gtek stadionu" u okviru 26. kola Premijer lige (21.00).
12. 02. 2026. u 09:30
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
PRIMOPREDAJA TITULE? Lider Premijer lige dočekuje šampiona koji je u padu forme
ARSENAL bi pobedom u derbiju nad Liverpulom mogao da napravi odlučujući korak u borbi za titulu, naročito posle jučerašwih rezultata koji su svi redom išli na ruku "tobdžijama" (poraz Čelsija, remiji Mančester sitija, Junajteda i Aston vile).
08. 01. 2026. u 06:54
TOBDŽIJAMA SE POKVARILE NIŠANSKE SPRAVE: "Galebovima" se moraju podrezati krila ili ništa od titule
ARSENAL u praznični period ulazi kao lider Premijer lige, ali je u poslednjim nedeljama očigledno izgubio deo ritma, što je Mančester siti iskoristio da značajno smanji zaostatak.
27. 12. 2025. u 09:20 >> 09:20
Najnovije iz rubrike
VREDI POKUŠATI: Tiket sa VELIKOM kvotom i još većim DOBITKOM!
ZA danas svo vam izdvojili nekoliko predloga koji daju odličnu ukupnu kvotu.
15. 03. 2026. u 11:20
POLUVREME-KRAJ: Ovo su današnji predlozi redakcije Tipa
SPREMILI smo vam veoma interesantan "dubl".
15. 03. 2026. u 10:53
PREDLOZI IZ LEDENIH DVORANA: "Tip" prognozira NHL ligu
NAŠA redakcija vam je za danas spremila dva zanimljiva predloga.
15. 03. 2026. u 10:49
OPREZ! FAVORITI SE KLIZAJU: Ovo su predlozi Tipa za utakmice na kojima su moguća iznenađenja
DANAS vam skrećemo pažnju na ove potencijalne "mine",
15. 03. 2026. u 10:40
Komentari (0)