"SVECI" NE DAJU PRVO MESTO: Bala taun igra na mali broj golova

Olja Mrkić

13. 09. 2023. u 12:38 >> 12:38

TNS gostuje ekipi Bala taun u šestom kolu Premijer lige Velsa. Utakmica je na programu u sredu od 20 časoiva i 45 minuta na stadionu "Maes Tegid".

СВЕЦИ НЕ ДАЈУ ПРВО МЕСТО: Бала таун игра на мали број голова

Foto: Profimedia

U svom poslednjem takmičarskom meču, Bala taun je u gostima izgubila od Kvins Parka sa 3:0, u okviru Čelendž kupa Škotske. 

U ligi trenutno zauzimaju četvrtu poziciju na tabeli sa 11 osvojenih bodova, tri više od sedmoplasiranog Pontiprida i dva manje od lidra TNS koga bi pobedom u ovom meču svrgnuli sa prve pozicije. U prvih pet ligaških utakmica zabeležili su tri pobede i dva remija.

TNS je u Čelendž kupu sa 3:0 savladao drugi tim Hibernijana. U ligi trenutno zauzimaju prvu poziciju na tabeli sa 13 osvojenih bodova, jednim više od drugoplasiranog Konahsa, dok im je gol-razlika 16:4. Posle pet odigranih kola zabeležili su četiri pobede i jedan remi.

Škotski napadač Deklan Makmanus postigao je pet golova u isto toliko utakmica ove sezone, dok je nekadašnji polaznik akademije Mančester sitija Adrijan Kjezlevic zabeležio četiri gola i dve asistencije. Makmanus je prošle sezone bio najbolji strelac velške Premijer lige sa 26 golova.

TNS je pobedio u poslednjih šest međusobnih duela sa Bala taunom.

Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS 

NAŠ PREDLOG: 2&3+(kvota 1,75) 

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ALBANCI SIKTE OD BESA: ČUVAJU GA MOĆNI SRBI! Izdao Rusiju, odabrao Albaniju, pa doživeo ovo od čuvenog Rusa kome niko ništa ne može

ALBANCI SIKTE OD BESA: "ČUVAJU GA MOĆNI SRBI!" Izdao Rusiju, odabrao Albaniju, pa doživeo ovo od čuvenog Rusa kome "niko ništa ne može"

Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo", ali i reakcijama koje su usledile.

17. 04. 2025. u 15:48

Komentari (0)

SKANDAL: Studenti blokaderi traže da se puste teroristi