I OVO SMO JUČE POGODILI: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za popularnu igru "poluvreme-kraj"
POLUVREME-KRAJ je igra koja može da donese lepu zaradu, čak i ako ne "ludujete" sa tipovanjem 1-2 ili 2-1.
Foto: Profimedia
Juče vam je redakcija Tipa predložila dubl koji je lagano doao sa ukupnom kvotom 9,22. Predlog sa analizom možete da "čekirate" OVDE, a evo i današnjeg predloga:
Tiket 45/90 za petak
20.45 Bohemijans - Slajgou rovers 1-1 (2,00)
20.45 Galvej - Šelburn X-X (4,20)
Galvej igra u serijama od po četiri utakmice, a ciklus od četiri utakmice bez poraza prekinuli su u prošlom kou kada su izgubili od Slajgo roversa. Sada im dolazi šampion Šelburn pa je jasno da ulaze u seriju utakmica u kojima neće pobediti. Međutim, Šelburn je u poslednje vreme u izvesnoj krizi rezultata, pa verujemo da bi Galvej moga oda izvuče bod protiv prvaka Irske koji je čak osam od deset svojih remija ove sezone došao "iz iksa".
Ukupna kvota: 8,40
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
"FENjERAŠ" PRUŽA OTPOR SAMO U GOSTIMA: Obe ekipe su očajne u napadu
08. 12. 2025. u 14:49
NBA: Edvards nosi Minesotu, Vestbruk razigrava saigrače...
08. 12. 2025. u 14:34
STREPNjA NAVIJAČA MANČESTER JUNAJTEDA: Mora i taj Vulverhempton nekada da pobedi
08. 12. 2025. u 14:11
ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!
Najnovije vesti iz fudbala su - istorijske.
08. 12. 2025. u 21:48
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!
Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.
08. 12. 2025. u 19:34
Komentari (0)