VREDI PROBATI "IKS": "Crveni psi" su odigrali četiri remija na isto toliko utakmica ove sezone uključujući pripreme
POSLEDNjI meč drugog kola rumunske Superlige odigraće Dinamo Bukurešt i Botošani. Utakmica se igra na "Stadion Arkul de trijumfu" u Bukureštu i počinje od 20 časova i 30 minuta.
Foto: Profimedia
Dinamo je prvenstvo započeo onako kako je igrao na priremama. Na njima je odigirao tri remija na isto toliko utakmica, pa mnoge i ne čudi što je na otvaranju sezone remizirao Čikseredom (2:2).
Viđeno je veoma uzbudiljvo prvo poluvreme na tom susretu, Čiksereda je vodila s 2:0 posle 11 minuta igre, ali "crveni psi" su se vratili u meč golovima Musija i Gnahorea (2:2).
Zanimljivo je to da je, uključujući i pripreme, na sva četiri meča Dinama prolazan bio tip gol-gol, tako da od domaćina možemo očekivati otvoren, napadački fudbal ove sezone što smo i videli u prvom kolu.
Sa druge strane, Botošani nije imao dobar pripremni period, doživeo je tri poraza, tako da je zabrinuto ušao u sezonu, ali je u prvom kolu odigrao veoma solidno protiv Farula (1:1) i tako ohrabrio svoje navijače.
Večerašnji gosti su čak i vodili na tom susretu, Mailat ih je doveo u prednost sredinom drugog dela igre, ali nisu uspeli da izdrže do kraja i morali su se zadovoljiti bodom.
Što se tiče našeg predloga, zbog stila igre Dinama tipujemo goleadu i očekujemo da oba tima zatresu mrežu, kvota je odlična i vredi je probati, a za hrabrije tipujemo "iks" u glavu iz ranije navedenih razloga.
NAŠ TIP: GG (kvota 1,95)
TIP ZA HRABRIJE: X (kvota 3,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
DOSAD NEZABELEŽENO! Evo šta je Novak Đoković uradio kada je iz lože video gol kojim je Bosna otišla na Svetsko prvenstvo!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
01. 04. 2026. u 16:55
DA LI JE MOGUĆE? Ovo se dešavalo u Novom Pazaru kada je Bosna izborila plasman na Svetsko prvenstvo (VIDEO)
Ono što je do pre nekoliko godina bilo nezamislivo, sada je postalo surova realnost – fudbalska reprezentacija Italije propustiće i treće uzastopno Svetsko prvenstvo. Bosna i Hercegovina se za to pobrinula, ali jedna vest o tome stiže iz - Srbije.
01. 04. 2026. u 12:31
POTEZ O KOJEM BRUJI BALKAN: Evo gde je Novak Đoković završio nakon senzacionalog plasmana Bosne i Hercegovine na Mundijal
Istorijska noć u Zenici, gde je Bosna i Hercegovina nakon dramatičnih penala srušila moćnu Italiju i rezervisala kartu za Svetsko prvenstvo, dobila je svoj najlepši epilog u srcu Sarajeva.
01. 04. 2026. u 09:50 >> 10:18
Komentari (0)