JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjeg Tipovog "sigurica" tiketa sa tri realne kvote
20. 08. 2025. u 07:15
TIP vam je za i danas sastavio tiket sa tri "sigurice".
Povezane vesti
SUDAR TITANA NA „SAN SIRU”: Može li Konte da zaustavi Kivuovu kaznenu ekspediciju?
PREDSTOJEĆA nedelja donosi nam najveći ispit za vodeći sastav Serije A. Na kultnom stadionu „Đuzepe Meaca” sastaju se Inter i Napoli, dve ekipe koje direktno odlučuju o tome čiji dres će u narednoj sezoni krasiti "skudeto".
11. 01. 2026. u 08:00 >> 00:08
ŽARKO UDOVIČIĆ: Gornjik očvrsnuo za derbi sa Plockom
* Bivši fudbaler Rakova, tipuje Poljsku 1
21. 11. 2025. u 08:00
Najnovije iz rubrike
3+ TIKET ZA DANAS: Na ovim utakmicama mreže će se "sigurno" tresti
REDAKCIJA Tipa pronašla je za vas nekoliko utakmica na kojima se očekuju golovi.
13. 01. 2026. u 08:35
NA UTAKMICAMA FORFARA PADA VIŠE OD TRI GOLA U PROSEKU: "Pauci" ne čuvaju dobro svoju mrežu na "malom Hempdenu"
FORFAR gostuje Kvins parku u utakmici škotskog Čelendž kupa koja je bila otkazanma prošle nedelje zbog arktičkih uslova koji su zahvatili severni deo Velike Britanije.
13. 01. 2026. u 08:20
VATERPOLO TIKET JE JUČE PROŠAO: Evo novih predloga sa Evropskog prvenstva
TRENUTNO se u Srbiji igra Evropsko prvenstvo u vaterpolu, a mi smo za vas spremili nove predloge.
13. 01. 2026. u 08:09
PADA KVOTA NA VIŠE GOLOVA: Sneg je već jednom odložio ponovni susret starih znanaca
ŠKOTSKI Čelendž kup stigao je do osmine finala, a tu će koplja ukrstiti stari znanci (i poluimenjaci s obzirom da i jedni i drugi u imenu imaju nacionalni simbol Škotske - čičak) koji se u zvaničnim mečevima nisu sastajali skoro dve godine.
13. 01. 2026. u 08:00
GRANICA GOLOVA KOJU STARI VELIKAN LAGANO PRELAZI: "Vukovima" odbrana nije jači deo tima
BOSELSTADION biće poprište bore za polufinale belgijskog kupa između domaćeg Antverpena, velikana belgijskog fudbala, i La Luvijea, pravnog naslednika nekadašnjeg stabilnog istoimenog prvoligaša koji je u vitrinama imao i dva velika trofeja, po jedan Kup i Superkup Belgije.
13. 01. 2026. u 07:40
Komentari (0)