"Super klinac" napušta Montreal?
U drugom kolu Rodžers kupa gledaćemo i okršaj između Holgera Runea i Pabla Karenja Buste.

Foto AP
"Super klinac" je uspešno debitovao u Montrealu, u prvom kolu je savladao Fabija Fonjinija rezutatom 2-0. Danskom teniseru je to bila tek druga pobeda u prethodnih 10 mečeva.
Sa druge strane Španac je izbacio 11. nosioca Matea Beretinia bez previše problema (6-3 6-2).
Ovi rivali su se sastali pre dva meseca u Haleu i tada je tridesetjednogodišnjak iz Hihona slavio u dva seta.
Naša procena je da će momak iz predgrađa Kopenhagena ipak posle današnjeg meča napustiti Montreal.
NAŠ TIP: Rune - Busta 2 (kvota 1,50)
Preporučujemo

PRITISAK JE SVE VEĆI: Svetski broj 1 na najtežem mogućem zadatku!
10. 08. 2022. u 11:12

FRANKFURT BEZ KOSTIĆA NIJE ISTI TIM: Kraljevski klub blizu petog trofeja
10. 08. 2022. u 07:57

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
01. 10. 2025. u 17:41

"GROBARI" GLEDAJU I NE VERUJU: Evo kako će FK Partizan da proslavi 80. rođendan!
Fudbaleri Partizana dočekaće ekipu Vojvodine u subotu, 4. oktobra, u okviru 11. kola Superlige Srbije, a istog dana, na istom mestu, svi kojima je crno-bela boja u srcu proslaviće veliki jubilej – 80 godina postojanja Fudbalskog kluba Partizan.
01. 10. 2025. u 12:46
Komentari (0)