CRVENO-BELI TANGO: Može li Argentinac preko granice?
FAKUNDO Kampaco je naš današnji izbor.
FOTO. M. Vukadinović
Košarkaš crveno-belih igra sjajno u poslednje vreme, pre tri dana je protiv Mege prikazao još jednu kvalitetnu partiju, imao je učinak od 15 poena i 11 asistencija.
Ove sezone u Evroligi u proseku postiže 13 poena i ima 6 dodavanja za 28 minuta na parketu.
Najbolji poenterski učinak imao je protiv Barselone u 29. kolu kada je brojao do 24.
Fakundo ima ugovor sa Crvenom zvezdom do kraja sezone, s tim što postoji i mogućnost da se produži na još godinu dana, što svi navijači i članovi uprave svakako žele.
Puno se očekuje od ovog momka u završnici regionalne lige kada će se igrati najbitniji mečevi.
Naša procena je da će danas imati još jednu dobru rolu i prebaciti zadatu granicu.
NAŠ TIP: Kampaco +14,5 (kvota 1,80)
Preporučujemo
"SREĆNE VAM RANE, JUNACI": Crveno-beli su preboleli sve poraze!
06. 04. 2023. u 13:23 >> 13:23
BASKIJCI DRŽE SVE U SVOJIM RUKAMA: Srbin je namestio ruku!
06. 04. 2023. u 12:05
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
JOKIĆ OSTAO BEZ TITULE NA NBA OL-STARU! Borba "tima sveta" sa Amerima raspametila planetu! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla. Nije se proslavio, ali... za njega to i nije čudno - on ne pridaje veliki značaj ovim revijalnim susretima, iako je ovoga puta - to bilo kao u stara dobra vremena, istinski spektakluarno. A nadasve uzbudljivo.
16. 02. 2026. u 01:20
PLANETA U ŠOKU: Oduševio Novaka Đokovića, pa u finalu doživeo što niko živ nije očekivao, pobedio ga dečko koji je vežbao u TRŽNOM CENTRU!
"Najveći slom u istoriji". Tim rečima pojedini mediji opisuju ono što je glavni favorit za zlato u umetničkom klizanju, Amerikanac ruskog porekla Ilja Maljinin, doživeo u finalu Olimpijskih igara "Milano / Kortina 2026".
14. 02. 2026. u 18:43
Komentari (0)