VICEŠAMPIONKA ŽELI DO SAMOG KRAJA : Beloruskinja je drastično podigla nivo tenisa!
ARINA Sabalenka i Ons Žaber odmeriće snage u polufinalu najprestižnijeg grend slema.

FOTO: Tanjug/AP
Beloruska teniserka igra sjajno u Londonu a jedini set je izgubila u drugom kolu od Varvare Gračeve.
Nakon pobede nad Francuskinjom Arina je drastično podigla nivo igre, najpre je eliminisala Anu Blinkovu, da bi kasnije bila bolja od Ekaterine Aleksandrove, odnosno Medison Kiz.
Sa druge strane aktuelna vicešampionka želi i ove godine da ode do samog kraja. Prošle sezone je poražena u finalu od Elene Ribakine, međutim, juče je u četvrtfinalu savladala upravo Kazahstanku.
Očekuje nas izuzetan tenis, Sabalenka nosi blagu ulogu favorita ali to u ovakvim mečevima ne mora značiti ništa.
Pobednicu ovog polufinalnog para će u finalu čekati bolja iz okršaja Svitolina/Vondrušova.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +22,5 (kvota 2,00)

RUSIJA ŠOKIRALA PLANETU! Svetski moćnici ne mogu da veruju šta su Rusi upravo uradili
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu. I to zbog jednog poteza, po mnogima apsolutnog neočekivanog, koji je povukla ruska strana.
07. 04. 2025. u 13:30

ENDI MAREJ JE "BIVŠI": Novak Đoković ima novog trenera
Endi Marej neće biti trener Novaka Đokovića na turniru masters serije u Monte Karlu.
06. 04. 2025. u 18:11

TENISKI ZEMLjOTRES! Novak Đoković digao ustanak, oglasili se Zverev i Cicipas
SITUACIJA u belom sportu nikako nije dobra.
07. 04. 2025. u 09:01
Komentari (0)