PREDLOG IZ MAJAMIJA: Kvalitet je na strani Holanđanina, ali trenutna forma mu ne garantuje dobar rezultat!

М.М.

20. 03. 2024. u 08:58

BOTIK van de Zandshulp i Rinki Hidžikata će se sastati u prvom kolu turnira u Majamiju.

ПРЕДЛОГ ИЗ МАЈАМИЈА: Квалитет је на страни Холанђанина, али тренутна форма му не гарантује добар резултат!

FOTO: AP/Tanjug

Holanđanin igra jako loše u poslednje vreme, ne može da pronađe kontinuitet u igri i to se svakako odražava na rezultate.

Pre dve nedelje je u Indijan Velsu ispao u prvom kolu, dok je pre toga u Ujedinjenim Arapskim Emiratima uspeo da stigne do jednog trijumfa.

Sa druge strane, Australijanac je takođe u krizi, nakon poraza u prvom kolu kvalifikacija za Akapulko, pretrpeo je poraz i na samom startu čelindžera koji se održavao u Finiksu.

Kvalitet je definitivno na strani Botika, međutim, forma u kojoj se trenutno nalazi mu ne garantuje trijumf.

Očekujemo veliki broj gemova.

NAŠ TIP: +20,5 (kvota 1,58)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja u Unicredit Banci uz kamatnu stopu od čak 3,60%