PRVOJ ZVEZDI PRIPALA SPOREDNA ULOGA: Niksi imaju još jednu priliku!
KOŠARKAŠI Filadelfije će u šestoj utakmici prve runde plej-ofa ugostiti Njujork.

FOTO: Tanjug/AP
Niksi prikazuju bolju igru od rivala u ovoj seriji, ali ipak nisu uspeli da realizuju prvu meč loptu.
Tajris Maksi je sjajnom partijom srušio tim iz "velike jabuke" i tako sebi i saigračima produžio sezonu.
Seventisiksersi su slavili na gostujućem terenu nakon produžetaka, a konačan rezultat glasio je 106:113.
Tajris je bio prvi strelac ekipe sa 46 postignutih poena, dok je Džoel Embid sa tripl-dabl učinkom ipak bio u sporednoj ulozi. Kamerunac je imao 19 poena, 16 skokova i 10 asistencija.
U poraženom taboru ponovo je najistaknutiji bio Džrjlen Branson sa 40 pogodaka i 6 dodavanja.
Verujemo da će se pobednik ove serije znati tek nakon majstorice koja će se igrati u Njujorku.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

AMERI OVO NISU OČEKIVALI: Donald Tramp tokom sastanka u Beloj kući pričao i o - "onom glupanu"! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država, a u kojima je "glavni junak" američki predsednik Donald Tramp, prilično su nesvakidašnje.
24. 04. 2025. u 20:02

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu.
24. 04. 2025. u 12:33

ČUVENOM SPORTISTI UPALI U KUĆU I OTELI ŽENU I DETE! Njegov kukavički potez sve ostavio bez teksta
Život poznatih sportista ume da bude prilično dramatičan.
24. 04. 2025. u 19:23
Komentari (0)