LUKA JE MORAO BEZ NAJBITNIJEG SAIGRAČA: Maveriksi savladali Portland za četvrtu pobedu u nizu
KOŠARKAŠI Dalasa će u noći između utorka i srede ugostiti Memfis.

Foto: Profimedia
Maveriksi su vezali četiri pobede i sada se sa skorom 13-8 nalaze na petoj poziciji na Zapadu.
Na teren se vratio i Luka Dončić koji je zablistao protiv Portlanda, Slovenac je imao učinak od 36 poena, 7 skokova i 13 asistencija.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Kajrija Irvinga nismo videli na parketu, te je Luka morao da u potpunosti preuzme odgovornost.
Dalas igra jako dobro, ali i njihov rival ima čime da se pohvali. Igrači Memfisa su ostvarili šest uzastopnih trijumfa i danas će biti izuzetno motivisani da produže niz.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Verujemo da će granica poena u ovom duelu biti prebačena.
NAŠ TIP: +234,5 (kvota 1,57)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

NIKOLA JOKIĆ JOŠ UVEK ČEKA PODRŠKU: Nagetsi igraju ispod svog nivoa
03. 12. 2024. u 09:20

CRNO-BELI SU UHVATILI RITAM: Željkovi puleni jure petu pobedu na evrosceni
03. 12. 2024. u 09:00

NIKO NE MOŽE DA SE PRIVIKNE NA NjIHOV RITAM: Parižani su na vrhu tabele
03. 12. 2024. u 08:15

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

LEGENDARNA JELENA ISINBAJEVA SE ODREKLA PUTINA! A onda ju je zadesilo - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
07. 08. 2025. u 18:58

"PUĆI ĆE MI SRCE!" Hakeri jezivo ucenjuju svetsku šampionku iz Srbije: Ne znam koliko još mogu da izdržim!
SVETSKA šampionka u karateu u omladinskoj konkurenciji, Emilija Antanasijević, prolazi kroz pravi pakao zbog ucena na internetu.
07. 08. 2025. u 17:44 >> 17:46
Komentari (0)